Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У НАТО наголошують на важливості виконання Мінських домовленостей сторонами україно-російського конф

У НАТО наголошують на важливості виконання Мінських домовленостей сторонами україно-російського конф
27088 ПЕРЕГЛЯДІВ

Єнс Столтенберг – Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу – та президент Української держави Петро Порошенко обговорили у телефонному режимі сьогоднішню ситуацію навколо тимчасово непідконтрольних Уряду України територій Донбасу та Автономної Республіки Крим, зокрема, військову ескалацію конфлікту і зростання кількості провокацій з боку Російської Федерації на вищезазначених українських землях.

З точки зору Генерального секретаря НАТО, ключовим моментом у контексті припинення бойових дій в Україні є повне виконання Мінських домовленостей обома сторонами кровопролитного конфлікту. Крім цього, містер Столтенберг наголосив на тому, що Альянс має намір реалізувати у нашій державі спеціальний «Комплексний пакет допомоги», направлений саме на деескалацію конфлікту та на додаткову модернізацію армії України до найвищих стандартів Військових Сил Північноатлантичного альянсу.

Варто відзначити, що Петро Порошенко, у свою чергу, закликав НАТО не припиняти внутрішнього обговорення важливого питання продовження військової агресії з боку Російської Федерації на українських землях. Спираючись на той факт, що світова політична спільнота неодноразово казала про загрозу з боку Росії не тільки безпеці України, а й безпеці на міжнародному рівні, питання врегулювання україно-російського конфлікту, як і раніше, лишається у НАТО на порядку денному.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення