Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна та Білорусь мають намір посилити спільні двосторонні відносини

Україна та Білорусь мають намір посилити спільні двосторонні відносини
189315 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зі ще однією державою – Республікою Білорусь – наша країна зацікавлена будувати конструктивні стосунки, націлені на спільний розвиток таких важливих для обох держав сфер як економіка, освіта, культура та промисловість.

Для цього Глава Української держави Петро Порошенко зустрівся з Володимиром Макеєм – міністром закордонних справ Республіки Білорусь – та обговорив з ним аспекти поглиблення двосторонніх україно-білоруських відносин.

Пан Макей подякував Главі Української держави та наголосив на доцільності будування конструктивного багатогалузевого діалогу між країнами. Варто відзначити, що економічна співпраця між Україною і Білоруссю стала окремим пунктом у розмові двох представників влади держав. Зокрема, пан Порошенко і пан Макей відзначили необхідність активізації торгівельно-економічних відносин у контексті збільшення робочих потужностей таких промислових сфер як машинобудівництво, агропромисловий комплекс, енергетика і транспорт.

Крім того, сторони дійшли консенсусу щодо доцільності облаштування кордону між Україною і Білоруссю та проведення цьогорічної Міжурядової змішаної комісії у Мінську.

Український президент Петро Порошенко наголосив на тому, що наша держава зацікавлена у створенні навчальних закладів, котрі б сприяли вивченню української мови тими етнічними українцями, котрі мешкають на території Білорусі. Крім того, Республіка та Українська держава можуть ініціювати спільне проведення культурних заходів, присвячених 345-ї річниці з Дня народження автора найпершої Конституції нашої держави – Пилипа Орлика, котрий був народжений на землях сьогоднішньої Мінської області.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення