Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військові-учасники АТО отримали державні нагороди від президента України

Військові-учасники АТО отримали державні нагороди від президента України
135233 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно тексту спеціального Указу Глави Української держави Петра Порошенка, свої нагороди за участь в антитерористичній операції на територіях тимчасово непідконтрольних Уряду України Донецької та Луганської областей отримали 78 героїв-військовослужбовців. З них десять, нажаль, посмертно.

Варто зазначити, що ті 68 українських бійців-патріотів, котрі були відзначені такими значними нагородами як медаль «Захиснику Вітчизни», орден Богдана Хмельницького та орден «За мужність», отримали поранення різних ступенів тяжкості під час несення служби у зоні проведення АТО у період з минулорічного листопада по поточний 2016-й рік. Найбільш травматичними для наших військових виявилися Горлівка, Авдіївка, Опитне та Піски. Нагороджені українські бійці є учасниками 17-ї, 93-ї та 128-ї бригад.

Важливо додати, що режим тиші, котрий сторона армії України зобов'язалася забезпечити у ніч з 31-го серпня по 1-ше вересня, знаходиться у досить хиткому положенні через агресивні атаки проросійськими терористичними угрупуваннями позицій українських військових. Штаб АТО, таким чином, вже зафіксував більше трьох десятків обстрілів наших бійців з крупнокаліберної зброї російських бойовиків.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення