Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президентський рейтинг Глави Української держави знижується

Президентський рейтинг Глави Української держави знижується
135244 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадяни України не готові підтримувати свого чинного президента Петра Порошенка у разі проведення дострокових виборів. Такі неймовірні дані, спираючись на кількість позитивних реформ, впроваджених паном Порошенком за час свого президентства, оприлюднила соціологічна група «Рейтинг», в опитуванні якої взяли участь біля двох тисяч респондентів з різних територій нашої держави.

Трохи менше за 11% українців впевнено зголосилися голосувати за Петра Порошенка під час гіпотетичних президентських виборів. Тим лідером, котрий насправді має очолити правління країною у настільки непростий для неї історичний період, є Юлія Тимошенко, довіру якій висловили майже 18% опитаних. На другому місці з 11,5% голосів розташувався Юрій Бойко (лідер «Опозиційного блоку»).

Третє та четверте місця рейтингу відповідно зайняли Олег Ляшко (за нього проголосували біля 10%) та Львівський міський голова Андрій Садовий (майже 9%).

Надія Савченко розташувалася на шостому місці. На два відсотки її випередив володар п'ятого місця Анатолій Гриценко. На останньому місці з менш ніж 4,5% голосів опитаних знаходиться Олег Тягнибок.

Цікаво, що суттєве зниження власних позицій отримав не тільки Петро Порошенко. За останні два місяці майже у два рази впала й політична популярність української льотчиці Надії Савченко. Натомість, продовжує рости громадська підтримка Юлії Тимошенко.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення