Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Швейцарія допомагатиме Україні протидіяти російській агресії

Швейцарія допомагатиме Україні протидіяти російській агресії
162314 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кріста Марквальдер – Голова Національної Ради Швейцарії – вперше за свою політичну кар'єру здійснила робочий візит до Української держави. Прибула пані Марквальдер на особисте запрошення президента України Петра Порошенка, аби обговорити з ним позицію Швейцарії щодо дій агресивної Російської Федерації на українських територіях та подальшої ескалації військового україно-російського конфлікту.

Голова Національної Ради Швейцарії зазначила, що її країна, як і раніше, має тверду і принципову позицію щодо окупаційної політики Росії, тобто не визнає Автономну Республіку Крим територією країни-загарбника та не допустить, аби Російська Федерація використовувала Швейцарію як додатковий інструмент у допомозі обходження економічних санкцій, впроваджених Європейським союзом.

За словами пані Марквальдер, Уряд Швейцарії і надалі усіляко підтримуватиме прагнення Української держави до збереження власних, законодавчо регламентованих, принципів незалежності та суверенності. Крім того, Швейцарія має намір допомагати України відновити контроль над україно-російським державним кордоном.

Варто відзначити, що зазначена вище Швейцарська держава ще й є надійним економічним партнером України, завдяки якому обсяг швейцарських інвестицій в український бізнес вже зріс на більш ніж 8%. Петро Порошенко також висловив надію на можливість проведення у кінці цьогорічного вересня засідання спільного україно-швейцарського комітету з питань співробітництва у торгівельно-економічній галузі.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення