Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Донбасі буде розгорнено озброєну поліцейську місію ОБСЄ

У Донбасі буде розгорнено озброєну поліцейську місію ОБСЄ
162334 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Української держави Петро Порошенко та Генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва у Європі Ламберто Дзанньєр обговорили актуальне питання захисту Донбасу і, як наслідок, збільшення представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у проблемному українському регіоні.

За словами Глави України, агресивна Російська Федерація сьогодні повністю нівелювала усі мирні пункти Гельсінського заключного акту, через що співробітники ОБСЄ все частіше зіштовхуються з терористичними загрозами та агресією на свою адресу, знаходячись на територіях тимчасово окупованих земель Донецької та Луганської областей. Аби запобігати цьому, українська та європейська сторони дійшли згоди щодо доцільності розгорнення в Донбасі повномасштабної поліцейської місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Крім того, співробітники ОБСЄ встановлять постійно діючий моніторинг над тією ділянкою україно-російського кордону, котра наразі є неконтрольованою. Цей пункт, до речі, міститься у Мінських домовленостях. Разом із тим, Європа та Україна мають на меті якнайшвидше звільнення політичних в'язнів, які наразі знаходяться на окупованих територіях.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення