Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Посли країн «G7» та ЄС зустрілися з президентом України Петром Порошенком

Посли країн «G7» та ЄС зустрілися з президентом України Петром Порошенком
27095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повне відновлення територіальної цілісності та суверенітету Української держави, продовження санкційного тиску на Російську Федерацію, невизнання міжнародною політичною спільнотою анексії Автономної Республіки Крим та негайне визволення усіх незаконно заарештованих політичних в'язнів і заручників, котрі наразі знаходяться на території тимчасово окупованих Росією українських земель – саме ці нагальні питання були обговорені під час офіційної зустрічі президента України Петра Порошенка та Послів Європейського союзу і «Великої сімки».

Участь у заході прийняли Посли таких країн як Сполучені Штати Америки, Канада, Італія, Німеччина, Великобританія, Японія та Франція. За словами пана Порошенка, санкційний тиск на Москву дає ефективні результати, тому він має зберігатися і надалі. До того ж, невизнання парламентських виборів РФ, котрі країна-окупант наразі намагається провести в українських Севастополі та Криму, повинно бути підтримано в усьому світі. Як зазначив Глава Української держави, допомога Європейського союзу та «Великої сімки» у контексті підтримки реформування нашої країни є надзвичайно важливою, оскільки завдяки їй Україна продовжує крокувати європейськими шляхами та відновлювати цілісність власних територій.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення