Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна та Польща тісніше співпрацюватимуть у галузі оборони

Україна та Польща тісніше співпрацюватимуть у галузі оборони
27119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Глава Української держави Петро Порошенко та Керівник Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох обговорили напружену ситуацію, котра наразі склалася у Донбасі, та дійшли висновку про додаткову активізацію співпраці у безпековій та оборонній сферах. Зокрема, Польща підтримала рішення, раніше прийняте Радою Європейського Союзу стосовно продовження санкцій проти агресивної Росії, та, як і раніше, відмовилася визнавати легітимність політичних виборів до Державної Думи Російської Федерації на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

 

Зазнає покращення й україно-польське співробітництво у військово-технічній та військовій сферах, свідоцтвом чого, за переконаннями обох сторін, стане спеціальна двостороння Угода про вищезазначене співробітництво. Також додатково активізується і співпраця держав у контексті спільних відносин із Північноатлантичним альянсом – НАТО.

Важливо додати, що останній на сьогоднішній день конфлікт між Україною та Польщею, пов'язаний із визнанням останньою країною кровопролитної Волинської трагедії «геноцидом українського народу проти польського», потроху сходить нанівець, свідоцтвом чого є підтримка Сейму Польщі палких закликів Уряду України про відсутність політизації спільного історичного минулого держав та зосередження власних сил на протистоянні інформаційним атакам Російської Федерації.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення