Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Європа посприяє розвитку аграрного сектору України

Європа посприяє розвитку аграрного сектору України
135468 ПЕРЕГЛЯДІВ

1530 – саме такий номер має підписаний президентом Української держави Петром Порошенком особливий закон, котрий регламентує ратифікацію спеціальної багатокомпонентної фінансової Угоди, спрямованої на підтримку аграрного сектору українського сільського господарства. Суб'єктами вищезазначеного документу виступають Україна та Європейський інвестиційний банк.

 

Варто відзначити, що у рамках Угоди вищезазначений сектор матиме можливість отримання чотирьохсот мільйонів євро на термін у 12 років з чотирічним періодом пільг. Цікаво, що колосальна грошова сума буде направлена сторонами україно-європейської Угоди не тільки на підтримку, розвиток та модернізацію аграрного сектору, а й на допомогу аквакультурі нашої держави і на реалізацію інноваційних проектів у галузі вирощування олійних та зернових культур в Україні.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення