Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вибори в Донбасі відбудуться після виведення військ

Вибори в Донбасі відбудуться після виведення  військ
189657 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перш ніж місцеві вибори на тимчасово окупованих територіях українського Донбасу стануть можливими, з його земель мають бути виведені усі збройні сили Російської Федерації. Про це після засідання «Нормандської четвірки» повідомив президент України Петро Порошенко, відзначивши, що саме ця умова є однією з найважливіших у комплексі безпекових компонентів Мінських домовленостей.

 

З точки зору пана Порошенка, саме виведення російської армії з української території має передувати процесу проведення виборів у Донбасі. Важливо додати, що, окрім обговорення необхідних мір безпеки для жителів вищезазначеної території, учасники зустрічі «нормандського формату» домовилися продовжувати співробітництво на експертному рівні та й надалі готувати спеціальні робочі групи, які займатимуться створенням виборчих концепцій для Донбасу.

Президент України зазначив, що розгляд донбаського безпекового питання неможливий без виконання сторонами збройного конфлікту Мінських умов.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення