Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент привітав з Днем незалежності сусідньої держави

Президент привітав з Днем незалежності сусідньої держави
244136 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Петро Порошенко написав: «Вітаємо наших друзів з Днем проголошення Латвійської Республіки!». На додаток він побажав країні процвітання та добробуту.

     Варто зазначити, що 18 листопада Латвія відзначає своє державне свято – День Незалежності. Ця подія сталася в 1918 році на честь історичного проголошення акту про повне визначення величної незалежності країни.

     На той момент першим з усіх країн світу таку ініціативу прийняв Радянський Союз. Однак такий хід виявився оманливим і, дружня, на перший погляд, країна дуже скоро повністю відкрила свої істинні наміри. Латвія втратила свою незалежність, попавши під влив Радянського Союзу.     Повернути свій суверенний статус країна змогла лише 21 серпня 1991 року після повного розпаду СРСР. Однак сам День незалежності Латвія все ж відзначає 18 листопада, а не 21 серпня. Причина цьому те, що саме 18 листопада країна вперше в історія отримала статус незалежної країни та здобула свої власні атрибути незалежності.

     Нагадаємо, 11 листопада свою річницю Незалежності відзначала ще одна сусідня держава – Польща. Щоправда того дня невелика група радикалів у масках під час Маршу незалежності спалили український державний прапор. Після чого наші чиновники направили до країни офіційну ноту з проханням якнайшвидше покарати зловмисників. Польща з відповіддю не забарилася – чиновники принесли свої вибачення та пообіцяли прийняти всі необхідні мір, аби виправити ситуацію.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення