Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Подяка Президента

Подяка Президента
190076 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Гарант Конституції на своїй офіційній сторінці на Фейсбуці повідомив, що мав телефонну розмову з останнім зі звільнених бранців-«кіборгів» Тарасом Колодієм. Як тільки хлопця доправили додому, Петро Порошенко набрав його й висловив свою подяку за мужність і стійкість, а також привітав його з довгоочікуваним звільненням. Кілька слів Президент сказав і матері Тараса, а саме - подякував їй за сина-героя. Наостанок очільник країни виказав бажання особисто привітати Тараса.

     Нагадаємо, 18 грудня 2016 року на територію підконтрольну України вдалося повернутися останньому з «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт Тарасу Колодію. Ця подія стала можлива завдяки священикам Московського патріархату.

     За словами Ірини Геращенко перший віце-спікер парламенту та представник переговорного процесу з української сторони у Мінську, з початку конфлікту на сходу священики визволили з полону кілька десятків бранців.

     Радник голови СБУ Юрій Тандіт висловив надію, що й надалі представники української православної церкви вливатимуть на звільнення вітчизняних героїв. На Раді Церков, яка відбулася у місті Краматорськ, голова СБУ Василь Грицак мав розмову з митрополитом Августином. Він попросив його та Блаженнішого Онуфрія допомогти повернути українських військовополонених додому.

     Наостанок зазначимо, Тарас Колодій потрапив на службу в АТО в серпні 2014 року. Спершу він проходив службу в Константинівці як десантник 80-ої аеромобільної бригади. Потім пішов захищати Донецький аеропорт. Через рік хлопець потрапив до сепаратиського полону.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення