Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Обіцянка Президента

Обіцянка Президента
190114 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Гарант Конституції зазначив, що найголовнішою у наступному році серед реформ є реформа про децентралізацію. Таку інформацію Президент оголосив на Форумі новообраних голів та депутатів об'єднаних територіальних громад, який відбувся у відеоформаті. За словами очільника, у місцевих громад повинні запрацювати необхідні повноваження та мають бути кошти для котелень, шкіл, лікарень, аби була змога їх ремонтувати та обладнювати. Президент певен, що в 2017 році з'явиться змога збільшити й земельні ресурси, які підуть у використання вищезгаданих закладів. Також Порошенко пообіцяв збільшити в рази бюджет для місцевих рад.

     Наостанок Петро Порошенко розкритикував таких народних депутатів як Юлія Тимошенко та Олег Ляшко. За словами очільника, дії чиновників дестабілізують політичну ситуацію в Україні. Насамкінець Президент додав, що українці добре вміють аналізувати політиків і чітко бачать, який чиновник гідно виконує свою роботу, а де працює «махровий популіст з вилами та косою». У соцмережах люди висловили підтримку цим словам і погодилися, що Ляшко та Тимошенко лише змагаються за вищий політичний рейтинг, а не допомагають українцям у складних питаннях.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення