Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зустріч з Трампом

Зустріч з Трампом
244460 ПЕРЕГЛЯДІВ

     До кінця зими 2017 року Президент України планує зустрітися з 45-м Президентом США Дональдом Трампом.
     Таку інформацію поширили в Адміністрації Президента. У Штатах після інаугурації Трампа обидва очільники планують обговорити подальші стосунки двох країн, їхню співпрацю та найболючіші українські питання, запевняє зам голова Адміністрації Президента Костянтин Єлисєєв.
     За попередньою інформацією, 15 листопада Трамп зробив офіційний і дружній телефонний дзвінок до українського гаранта. За даними Адміністрації, Президент США запитував про ситуацію на сході України, а також натякнув про зустріч гарантів найближчим часом. Пан Єлисєєв певен, ця розмова може свідчити про хороші наміри Трампа та майбутні перспективи щодо України. До того ж Дональд Трамп зазначив, що готовий до двостороннього діалогу.
     Нагадаємо, наразі планується обговорення стратегічних планів для вирішення українських проблем, яке має розглянути Трамп.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення