Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко різко відрізав російським журналістам

Петро Порошенко різко відрізав російським журналістам
190356 ПЕРЕГЛЯДІВ

     24 січня керманич країни прибув із офіційним візитом до Фінляндії. У парламенті Хельсінок Порошенка перестріли російські журналісти, які спробували задати кілька запитань українському очільнику, однак одразу зустріли відсіч. Замість омріяного інтерв'ю Петро Порошенко сказав, мовляв, для початку перестаньте вбивати українців і звільніть окуповані вашими військами територію, тоді, можливо, поговоримо.

     Проте кремлівських журналістів це не заспокоїло й вони зробили ще одну спробу заговорити з Президентом. Натомість Петро Порошенко відповів, що лише у січні поточного року на Донеччині російські бойовики убили сімох українців, і до тих пір, поки триватиме така ситуація жодної відповіді на свої запитання від українського Президента російська преса не отримає.

     Додамо, Петро Порошенко зустрівся з Президентом Фінлядії Саулі Нііністьо. Очільники обговорили ситуацію, яка склалася через агресію Росії. Пан Нііністьо запевнив, що не бачить жодних передумов, які б могли посприяти полегшенню санкцій проти Росії. Він висловив впевненість, що ані Європа, ані Штати не підуть на поступки РФ, адже Кремль так і не виконав Мінських умов.

     Також Президент Фінляндської Республіки висловив свою думку щодо політики новообраного очільника Америки. За його словами, припущення Дональдом Трампом можливості пом'якшення санкцій щодо Росії – не є стовідсотковим рішенням, адже Штати століттями притримуються традиційної старої демократії, яку не так і легко змінити.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення