Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Партія Петра Порошенко різко відреагувала на виступ Шуфрича у Москві

Партія Петра Порошенко різко відреагувала на виступ Шуфрича у Москві
190419 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній регіонал Нестор Шуфрич виступив на російському каналі з критикою української влади. Проте його заява, що бійці ЗСУ свідомо загострили ситуацію в Авдіївці та ледве не довели її до гуманітарної катастрофи, негативно зустріли у Верховній Раді України. Проте найрізкіше на подію відреагували депутати з партії Президента. Вони звинуватили Шуфрича у сприянні активної антиукраїнської пропаганди. Також заявили, що екс-регіонал свідомо підриває репутацію України у світі, розповсюджуючи брехливу інформацію.

Представники партії Порошенка просили Шуфрича самостійно відмовитися від статусу народного депутату, а також зазначили, що його місце цілком заслужено знаходиться біля екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Нагадаємо, Нестор Шуфрич з'явився на екранах російського телебачення з гучною заявою: мовляв, українська влада дала наказ бійцям Збройних Сил України порушити «режим тиші» та постійно вчиняти провокації.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення