Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко заявив про необхідність референдуму щодо членства України в НАТО

Порошенко заявив про необхідність референдуму щодо членства України в НАТО
163229 ПЕРЕГЛЯДІВ

На думку Петра Порошенка, референдум – це єдиний спосіб дізнатись об'єктивну думку українців стосовно членства в НАТО.

Президент України Петро Порошенко заявив про гостру необхідність вступу України до НАТО. На думку гаранта, саме членство України в альянсі забезпечить країні цілковиту безпеку і, на жаль, без нього Україні не обійтись. Порошенко зауважив, що для нього надзвичайно важливо дізнатись сьогоднішнє ставлення українців до НАТО і саме для цього розглядається питання проведення всеукраїнського референдуму.

Разом з тим, Петро Порошенко додав, що в разі отримання позитивного результату під час референдуму, він зробить усе, щоб найближчим часом одержати бажане членство в альянсі. Президент переконаний, що бажання українців отримати членство в НАТО щороку зростає. Разом з тим Порошенко наводить статистику, в якій на сьогоднішній день прихильників НАТО серед українців на 38% більше, аніж чотири роки тому.

Наразі, переговори щодо членства України в НАТО помітно гальмуються. Востаннє важливу зустріч, на якій планувалось розглянути питання протиракетної оборони на території Європи, було скасовано альянсом. Експерти переконані, що призупинення переговорів між Україною і НАТО зумовлено надмірною увагою з боку Росії.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення