Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Президент провів розмову з силовиками

Новини України: Президент провів розмову з силовиками
158684 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Петра Порошенка напередодні відбулася розмова з представниками силових відомств України.


У Петра Порошенка напередодні відбулася важлива розмова з представниками силових відомств України. У ході бесіди обговорили кілька найважливіших питань: реальність терористичної загрози, а також тактика і стратегія проведення антитерористичної операції.
Крім шляхів попередження терористичної загрози і важливих аспектів продовження АТО, Президент говорив з представниками силових відомств про можливість запровадження перепускного режиму на Донеччині.
На думку Порошенка, для подальшого вдалого розвитку подій на сході України наразі дуже важливим є виконання домовленостей про припинення бойових дій, а також налагодження матеріально-технічного забезпечення українського війська. Активізуватися українська сторона має і в питанні звільнення з полону українських військових.
Вдалі антитерористичні заходи, за словами очільника держави, можливі передусім за умови створення 7 транспортних коридорів і перекриття всіх інших шляхів у зоні конфлікту.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення