Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Українська армія отримає близько 100 одиниць військової техніки

Новини України: Українська армія отримає близько 100 одиниць військової техніки
158701 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська армія за грудень 2014 року отримала значне посилення армії у вигляді модернізованої і частково нової військової техніки. Про це розповів Петро Порошенко на зустрічі з главами українських силових відомств


Українська армія за грудень 2014 року отримала значне посилення армії у вигляді модернізованої і частково нової військової техніки. Про це розповів Петро Порошенко на зустрічі з главами українських силових відомств. «За місяць нами було передано військовим великі обсяги модернізованої бойової техніки. Також найближчим часом планується наступні етапи передачі бойової техніки бійцям Збройних Сил України», -повідомив президент.
Зокрема, за словами Петра Порошенка, вже 5 січня 2015 року на військовому полігоні в Житомирській області відбудеться передача 100 одиниць техніки.
Глава української держави доручив силовикам підключати військових волонтерів до питань забезпечення, а також узгоджувати з ними вибір компаній-постачальників.
«Якщо на даний момент існує необхідність переглянути деякі компанії-постачальники, з якими ми співпрацювали в минулому, то це потрібно зробити обов’язково за участі волонтерів. Чесно кажучи, я був здивований приємно ціною та якістю продукції для українських військових, яка була на Яворівському полігоні», - сказав Петро Порошенко.
Нагадаємо, що в грудні 2014 року Петро Порошенко привіз військовим Донбасу особисто більше 100 одиниць озброєння. Це - танки, БТР-и та артилерію. При цьому в Міністерство оборони анонсували передачу до кінця 2014 року тисячі нових зразків військової техніки та озброєння.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення