Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Порошенко: Усе необхідне для миру на Донбасі вже підписано

Новини України: Порошенко: Усе необхідне для миру на Донбасі вже підписано
26526 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко виступаючи на всесвітньому економічному форумі у Давосі заявив, що усі необхідні домовленості для досягнення миру на Донбасі були підписані у Мінську.


Петро Порошенко виступаючи на всесвітньому економічному форумі у Давосі заявив, що усі необхідні домовленості для досягнення миру на Донбасі були підписані у Мінську. За його словами сторони, які не виконують пункти з Мінської угоди просто не хочуть настання миру в Україні. «Усе дуже просто - припиніть надавати зброю терористам, виведіть свої війська з нашої території і закрийте кордон. Такий простий мирний план, але якщо ви хочете обговорювати щось інше, то ви просто не хочете настання миру.», - заявив Порошенко.
Він зазначив, що українська влада надала гарантії для настання миру, але якщо умови не виконуються, то «ми зобов’язані в будь який спосіб захистити свою територію». Як він повідомив українські військові не здійснювали наступальних дій, а лише захищались від ворожого наступу. Президент України висловив припущення, що наш противник хоче створити негативний образ України у світі, але під час форуму він переконався, що Європа і увесь світ підтримують Україну. «Тут у Давосі я відчув той величезний рівень підтримки України з боку всього цивілізованого світу.», - заявив він.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення