Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Привітання Голови СБУ Івана Баканова з нагоди Дня Конституції України

Привітання Голови СБУ Івана Баканова з нагоди Дня Конституції України
40707 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановні колеги!

Щиро вітаю співробітників Служби безпеки України та всіх українців зі святом!

У своїй роботі Служба керується Головним законом України - Конституцією нашої держави. Щодня ми не просто дотримуємося букви закону, а захищаємо свободи та цінності, відображені в ньому.

СБУ дбає про збереження суверенітету і незалежності України, наші співробітники виконують завдання під час здійснення Операції об’єднаних сил, викривають терористів і сепаратистів, затримують злочинців – все для того, щоб кожен українець, як і визначено в Конституції, жив у демократичній, правовій, і головне, незалежній державі.

Як і автори Конституції, ми усвідомлюємо частину своєї «відповідальності перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями» за збереження української державності, конституційного ладу та безпеки кожного громадянина.

Ця відповідальність дає нам сили для подальшої боротьби, яка обов’язково завершиться перемогою. Успіхів нам всім на цьому шляху! Миру, злагоди в родинах і незламної віри в щасливе майбутнє України!   

Голова СБ України Іван Баканов 

gov.ua

Теги: Служба безпеки України, Іван Баканов,СБ України, СБУ,День Конституції України,СБУ,СБУ Баканова,СБУ Баканов,Глава СБУ Иван Баканов,Иван Баканов,Иван Баканов Википедия,Голова СБ України Іван Баканов ,Служба безопасности Украины
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео