Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Порошенко реформував структуру апарату РНБО

Новини України: Порошенко реформував  структуру апарату РНБО

Президентом України було видано указ у якому була затверджена нова структура Ради національної безпеки та оборони.


Президентом України було видано указ у якому була затверджена нова структура Ради національної безпеки та оборони. Так, зокрема президент скоротив кількість працівників апарату до 160 людей. "Потрібно скоротити штат праціників апарату РНБО і забезпечити його на рівні 160 людей",- йдеься в указі президента. Відтепер до апарату РНБО будуть входити секретар Ради національної безпеки і оборони України його перші заступники, а також служба секретаря РНБО. Окрім цього до апарату ввійде служба з питань безпеки і оборони.
Також Рада національної безпеки та оборони буде керувати службою з питань військово-технічного співробітництва та оборонно-промислового комплексу. До структури РНБО увійшли: служби з питань соціальної, інформаційної, економічної і енергетичної безпеки країни, служби з питань зовнішньої безпеки і Головний ситуаційний центр. Також тепер до структури апарату РНБО входитимуть управління, яке займатиметься організаційним та документальним забезпеченням, а також забезпечуватиме доступ до публічної інформації і адміністративно-господарським забезпеченням. В структуру РНБО увійшли: фінансово-економічна служба, юридичне управління, служба режимно-секретної роботи і персоналу. Даним указом було також внесено певні зміни до попередніх указів президента. Забезпечити скорочення штату відповідно до указу було доручено секретарю РНБО.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення