Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко зустрівся із керівником МЗС України

158851 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануел Гарсія-Маргальйо  Марфілем відвідав Україну. Під час свого перебування в Україні він зустрінувся із президентом Петром Порошенком


Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануел Гарсія-Маргальйо  Марфілем відвідав Україну. Під час свого перебування в Україні він зустрінувся із президентом Петром Порошенком.  Президент України подякував міністру за підтримку, яку надає Іспанія українському народові і за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Петро Порошенко повідомив міністра про обстріл Краматорська сепаратистами  в наслідок якого загинули мирні жителі серед яких були діти. При цьому він уточнив, що місто знаходиться на відстані у майже 45 кілометрів від зони бойових дій, а це означає, що сепаратисти свідому стріляли по мирних жителях і назвав цей обстріл терористичним актом.   
        Керівник іспанського МЗС висловив співчуття  українському народові через загибель людей, а також висловив сподівання на якнайшвидше закінчення протистояння. Окрім цього він повідомив, що його країна усвідомлює загрозу, яку несе тероризм. «Ми прекрасно розуміємо ситуацію в Україні і загрози, які несе тероризм  і наскільки важливо боротись із ним, а також сподіваємось на настання миру в якомога коротші терміни.»,- заявив він.  У свою чергу  Петро Порошенко повідомив, що українська влада робить усе можливе і залежне від неї для того, щоб на Донбасі настав мир, але постійні обстріли з боку сепаратистів по мирним жителям і їхнє небажання припиняти протистояння роблять усі спроби української влади марними. Також український президент наголосив на важливості зустрічі, яка відбудеться у середу у «нормандському форматі» і назвав її «одним із останніх шансів на настання миру в Україні». У свою чергу іспанський міністр запевнив, що Іспанія буде солідарною із Європейським союзом у питанні економічного тиску на Російську Федерації  і ніколи не визнає «жодних дій, які суперечать Конституції України». Окрім цього висловив готовність його країни допомагати у проведенні реформ в Україні. Петро Порошенко заявив, що українська влада розуміє усю відповідальність, яка лежить на них і готова проводити ефективні і якісні реформи, а також боротись із корупцією. Він також повідомив, що Україну повинні відвідати представники іспанського бізнесу і висловив готовність сприяти створенню сприятливого інвестиційного клімату в Україні для залучення міжнародних інвесторів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення