Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко зустрівся з Президентом Румунії

Порошенко зустрівся з Президентом Румунії
132408 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зустріч двох очільників держав відбулася вчора у Брюсселі.


Зустріч двох очільників держав відбулася вчора у Брюсселі. Нагадаємо, що Порошенко прибув до Брюсселю для участі в засіданні Ради Європи.
Президент Румунії Клаус Йоханніс підтримав Президента України Петра Порошенка стосовно підписаних Мінських угод. Темою розмови двох президентів була складна ситуація на Донбасі в зоні АТО, а також її перебіг після переговорів лідерів "нормандської четвірки". Нагадаємо, що результатом даних переговорів є підписання в Мінську документу, в якому прописаний комплекс заходів щодо виконання Мінських угод, що передбачає припинення вогню в зоні АТО протягом 48 годин, обмін полоненими та виведення всіх іноземних військових формувань і техніки.
Петро Порошенко подякував Румунії за сильну підтримку України та відзначив важливість двостороннього співробітництва. Також Президент України запросив главу Румунії відвідати Україну в березні. Клаус Йоханніс погодився, прийнявши запрошення.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення