Порошенко відвідав засідання Ради Європи

Порошенко відвідав засідання Ради Європи

Під час розмови із керівником Ради Європи Дональдом Туском президент України Петро Порошенко заявив, що для успішного початку реформ в Україні потрібне лише настання миру на Донбасі.


Під час розмови із керівником Ради Європи Дональдом Туском президент України Петро Порошенко заявив, що для успішного початку реформ в Україні потрібне лише настання миру на Донбасі. «Для успішного проведення реформ, які дозволять якісно покращити ситуацію в країні і фінансове становище наших громадян потрібно лише щоб на Донбасі настав мир.», - заявив Петро Порошенко. За його словами нова українська влада має політичну волю і бажання впроваджувати реформи і боротись з корупцією для того, щоб Україна стала європейською країною. При цьому він також уточнив, що для успішного проведення реформ є дуже важливою фінансова підтримка, яку надає Міжнародний валютний фонд, Європейський союз, Сполучені Штати Америки, а також інші країни й міжнародні організації.
Глава України висловив сподівання, що підписана у Мінську угода сприятиме настанню миру в Україні, а усі сторони будуть чітко виконувати зобов’язання вказані у мирній Мінські угоді. При цьому він наголосив, що Україна завжди чітко і без будь яких винятків виконували раніше підписані угоди по деескалації конфлікту на відмінно від «інших сторін», а тому попросив європейських лідерів спостерігати за виконанням даної угоди з боку сепаратистів і Російської Федерації. Петро Порошенко висловив сподівання, що поставивши підпис під даною угодою президент Росії Володимир Путін сприятиме настанню миру на сході України і перестане підтримувати сепаратистів. Він також висловив думку, що імплементація даних угод буде важкою і тривалою, але повинна успішно завершитись. Також український президент висловився за негайне припинення вогню, оскільки, за його словами, сепаратисти намагаються використати час до офіційного настання перемир’я для захоплення нових територій і зараз ведуть активні наступальні дії. Перебуваючи на засіданні Ради Європи Петро Порошенко подякував усім європейським лідерам за їхню допомогу і солідарність з українським народом у його боротьбі за незалежність, свободу вибору і європейське майбутнє.