Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з головою Бундестагу Норбертом Ламмертом

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з головою Бундестагу Норбертом Ламмертом
158910 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко зустрінувся із  головою Бундестагу Норбертом Ламмертом про це повідомили у прес-службі українського президента.


Під час зустрічі Петро Олексійович подякував Німеччині за підтримку і солідарність з Україною у її бажанні стати незалежною, сильною, європейською країною. Український президент заявив, що теперішні відносини між двома країнами і народами ще ніколи не були настільки близькими. Він також відзначив важливу роль, яку відіграє Німеччина спільно з Францією у намагання мирним шляхом врегулювати конфлікт на Донбасі.
Петро Порошенко зазначив, що зараз важливо є щоб увесь цивілізований світ, в тому числі і Європейський Союз, були солідарними і єдиними у питання Донбасу і лише тоді спільними зусиллями можна перемогти агресора і в Україні настане мир. Також президент України проінформував про ситуацію, яка зараз є на Донбасі і розповів, що з боку сепаратистів порушується режим припинення вогню і вони намагаються захопити Дебальцеве. Порошенко закликав Норберта Ламмерта посприяти якомога швидшій ратифікації угоди про Асоціацію між Україною і Європейським союзом німецьким парламентом.
У свою чергу голова Бундестагу повідомив, що голосування по даному питанні відбудеться 27 березня і запевнив, що німецький парламент ратифікує дану угоду. Окрім цього він запевнив українського президента, що Німеччина буде продовжувати відстоювати незалежність і територіальну цілісність України і її право визначатись із зовнішньою політикою. «Ми усі бачимо, що Україна прагне стати сучасною європейською країною і можу вас запевнити будемо допомагати вам реалізувати таке бажання. »,- заявив він. Окрім цього він закликав Російську Федерацію відпустити усіх українських політичних в’язнів, які зараз перебувають під арештом в Росії, зокрема українську льотчицю Надію Савченко. Також під час свого перебування в Україні німецький політик зустрінувся із спікером верховної ради України Володимиром Гройсманом.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення