Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко зустрівся з Президентом Грузії

Петро Порошенко зустрівся з Президентом Грузії
26535 ПЕРЕГЛЯДІВ

Глава Української Держави провів зустріч з очільником Грузії Георгієм Маргвелашвілі. 


Глава Української Держави провів зустріч з очільником Грузії Георгієм Маргвелашвілі. Останній прибув до Києва для того щоб взяти участь у Марші Гідності, який відбувся з нагоди річниці Революції Гідності.


Петро Порошенко звернув особливу увагу на цю подію: "Марш Гідності також, як і в Парижі, продемонстрував, що ми не боїмося". Україна разом з іншими європейськими країнами єдні у спільній боротьбі з тероризмом. Також Глава держави висловив подяку Маргвелашвілі за підтримку: "Ми дуже раді бачити вас сьогодні в Києві. Продовж останніх трьох днів вшанування Революції Гідності дуже багато прапорів Грузії в Києві", - зазначив Президент.
В свою чергу очільник Грузії висловив повагу до українців: "Ми щасливі бачити, наскільки Україна об’єднана. І не тільки Україна, але й всі її друзі об’єднані – на підтримку цінностей, за які ви так міцно стоїте. Кожен грузин сьогодні з Україною", - сказав Президент. Також Маргвелашвілі висловив щирі співчуття постраждалим від теракту в Харкові.
В рамках ділової зустрічі співрозмовниками було обговорено співпрацю Україну з Грузією в рамках об’єднання ГУАМ, Чорноморського партнерства та Східного партнерства.
Примітка ГУАМ – це Організація за демократію та економічний розвиток, до якої входять Грузія, Україна, Азербайджанська Республіка та Республіка Молдова. Вона була створена в 1997 році для протистояння впливу Росії в регіоні й отримала підтримку Сполучених Штатів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення