Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Зеленський знає як посилити відносини з Ізраїлем

Зеленський знає як посилити відносини з Ізраїлем
6157 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України вважає, що можна укріпити відносини з Ізраїлем відновивши рейсові сполучення між країнами, зробити сильнішою військові співпрацю та працювати над розвитком спільних інновацій.

Про це він заявив в інтерв’ю The Jerusalem Post.

Він вважає, що наразі відносини України з Ізраїлем доволі хороші, бо країни мають спільні виклики від світу: розвиватися в умовах воєнного конфлікту. Володимир Зеленський підкреслив кілька подальших кроків для укріплення стосунків між країнами: в першу чергу, надати змогу легко подорожувати обома країнами, бо знає, що більшість українців хоче потрапити в Ізраїль, а у свою чергу тисячі паломників чекають зустрічі з містом Умань; обмінюватися досвідом у процесі інновацій та високих технологій; посилити військову співпрацю. Президент України наголошує, що Ізраїль відіграє важливу роль для нас, бо підтримує суверенітет та допомагає з подоланням воєнного конфлікту з РФ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення