Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко зустрівся в ОАЕ з українською діаспорою

Петро Порошенко зустрівся в ОАЕ з українською діаспорою
26561 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зустріч відбулася під час відвідання виставки IDEX–2015 у Абу-Дабі Главою держави.


Зустріч відбулася під час відвідання виставки IDEX–2015 у Абу-Дабі Главою держави. Порошенко висловив подяку представникам діаспори за матеріальну допомогу українській армії. «Ваша діяльність є прикладом для кожного українця, який перебуває за кордоном, як не втрачати зв’язок з Україною. Ви відчуваєте, що це є наша спільна справа робити максимум, щоб Україна перемогла», - подякував Президент. Як повідомляє прес-центр Адміністрації Президента України, на кошти української громади в ОАЕ було закуплено такі речі як прилади нічного бачення та одяг, які були відправлені військовим на Донбасі.
Юрій Пастушок, активіст із діаспори, звернувся з проханням до Глави Української держави з проханням допомогти йому потрапити до лав української армії, оскільки він хоще захищати Україну.
Під час зустрічі Петро Порошенко отримав подарунок - футболку з символікою України та ОАЕ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення