Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Пряме авіасполучення між Україною та Мальтою зближує наші країни – Глави двох держав

Пряме авіасполучення між Україною та Мальтою зближує наші країни – Глави двох держав
54927 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека наголосили на позитивному впливі на різні сфери суспільного та економічного життя двох держав завдяки налагодженню прямого авіасполучення.

Президент Петро Порошенко підкреслив, що його зустрічі з пані Президентом Мальти мають абсолютно практичні результати. «Один із найбільш важливих результатів – це відкриття сполучення між Мальтою та Україною», - зазначив Петро Порошенко.

Глава Української держави також наголосив на важливості продовження діалогу про створення на Мальті логістичного центру державного підприємства «Антонов», адже багато літаків виробництва цього підприємства зараз використовуються в Африці. «Опитуючи експлуатантів ми дійшли висновку, що найбільш оптимальним центром, де може бути створений хаб (ДП «Антонов» - ред.) по забезпеченню запасними частинами, проведенню сервісного обслуговування може бути саме на Мальті. Українським підприємствам буде надана надзвичайно сприятливий режим для розміщення відповідних структур», - повідомив Президент.

Глава держави зазначив, що налагодження прямого авіасполучення між нашими країнами матиме не лише туристичний вимір. «Це освіта, це бізнес-контакти, соціальні програми та багато іншого», - додав він.

«Я дійсно ціную, що ці практичні досягнення наших переговорів зближують наші країни. Більше українців, маючи можливість подорожувати без віз, поїдуть на Мальту, відкриють для себе цю прекрасну країну», - сказав Петро Порошенко та додав, що і мальтійці зможуть відвідати українські міста Київ, Львів, Харків, Одесу та інші цікаві історичні місця нашої країни.

Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека зазначила, що сполучення між нашими країнами має надзвичайно важливе значення для того, щоб зробити їх більш доступними для громадян. «Ми переконані, що мальтійські та українські туристи зможуть насолодитися тією різнобарвною культурою, яку мають наші країни. Відкрити для себе історію і те, що робить наші країни унікальними»,- зазначила вона.

За її словами, після набуття чинності Угодою про асоціацію Україна-ЄС, лібералізації візового режиму, створення відповідних умов для розвитку бізнеса, саме бізнес і буде зацікавленні у такому прямому з’єднанні між двома країнами.

Президент Мальти додала також, що «туризм це не просто економічні операції, це – величезний соціальний вимір», що, в свою чергу перетвориться на посилення дружби двох країн.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення