Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко домовляється про введення миротворців на територію України

Петро Порошенко домовляється про введення миротворців на територію України
159018 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прес-служба Голови держави повідомила, що сьогодні від Президента України поступило офіційне прохання про введення миротворців ООН до гарячих точок Донбасу


Прес-служба Голови держави повідомила, що сьогодні від Президента України поступило офіційне прохання про введення миротворців ООН до гарячих точок Донбасу.
Зі своєю пропозицією Президент звернувся до представника ЄС з питань іноземних справ Фредеріки Могеріні.
«Президент наголосив на тому, що за безпеку на території Європи треба відповідати колективно і прикласти міжнародні зусилля, щоб забезпечити мир на території України. Гарантією такої допомоги стане введення миротворців ООН» - повідомляє прес-секретар Петра Порошенка.
Крім того, з пані Могеріні був обговорений факт розширення санкцій щодо уряду Російської Федерації.
Результатом переговорів стала двобічна згода про розширення мандату ОБСЄ в Україні та негайне посилення матеріально-технічної бази для проведення якіснішого спостереження на Донбасі. Рівень моніторингу виконання домовленостей повинен проходити ефективніше з боку європейських представників – наголосив Порошенко.
Могеріні в свою чергу відповіла позитивним поглядом на посилення санкцій і розширення обов’язків членів ОБСЄ в Україні. Представник ЄС запевнила у повній подальшій підтримці нашої держави.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення