Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мер Обухова Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний, і не тільки?… Чому люди страждають від вашої жадібності і хто відповість за смерть дитини? – невже ви, пане мер?

Мер Обухова Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний, і не тільки?… Чому люди страждають від вашої жадібності і хто відповість за смерть дитини? – невже ви, пане мер?
25943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже більше десяти років недобудований житловий комплекс «Нектарний», «зустрічає» усіх, хто приїжджає до Обухова. За цей час у довгобуда було вже кілька власників, але ситуація із здачею квартир залишається у «мертвій точці». До того ж, безвідповідальність забудовника і місцевої влади на чолі із мером Олександром Левченко призвела вже до великої трагедії –  у квітні 2019 року на території «Нектарний» загинула дитина.

Житловий комплекс "Нектарний" в Обухові від якого страждають інвестори пішов злочинним  шляхом - продав одні і ті ж квартири кільком власникам. Там багато чого коїлось, зокрема голова ЖБК Світлана Зінченко підробила документи, збільшивши нумерацію квартир на 95 номерів. Фіктивні квартири Зінченко продала, а гроші в сумі 62,5 млн. грн. поклала в кишеню. Та чи можливі такі махінації без участі влади міста?! – звісно що ні!

Люди неодноразово звертались за допомогою до чинного мера Обухова Олександра Левченко, але він просто вводив всіх в оману марними зустрічами. А все тому, що допомагати людям у нього ніякого наміру й не було, адже всі його дії наводять на висновок  - що Левченко «за відкат» кришує махінації забудовників ЖК Нектарний.

Щоб унеможливити добитись отримання свого законного житла інвесторами - Левченко перебуваючи в бандитському зговорі допоміг змінити (перейменувати) адресу знаходження будинку – з «А» на «Б» по вулиці Київська 174, м. Обухів. Скандальна голова ЖБК Світлана Зінченко подала запит на зміну адреси – Міська рада на чолі із Олександром Левченко цей запит без вагання погодила. Чому так вчинив мер Левченко??? Невже з доброї волі – звісно що ні! І такі його дії є явним свідченням того, що він кришує незаконних забудовників, зрозуміло що не безплатно.

Жадібність і цинічність Олександра Левченко, на превеликий жаль, привела до великої трагедії – на Великдень 2019 року там загинула 14 річна дитина. 

Скріншот: сайт poglyad.tv

Справ в тому, що недобудовану висотку облюбували місцеві підлітки. Чи то у пошуках адреналіну, чи у бажанні зробити селфі на будівлі, дітей «Нектарний» дуже приваблює. Охорони нормальної там не було, навіть загорожа й та відсутня.

Якби Олександр Левченко відносився правильно до своїх обов’язків, а не кришував за відкат забудовника – цього б не сталося! А так, хто тепер поверне життя дитини? Хто відповість? – забудовник? Чи мер який кришує цього забудовника? Хто?... І забудовнику, і Левченко немає діла до цієї дитини, як і до інвесторів які роками страждають від жадібності цього тандему цинічного збагачення на людських долях!!!

Хоча, що говорити про житловий комплекс "Нектарний", якщо кришування забудовників для Олександра Левченко є буденною справою. Так приміром, будучи «РИГ-ом» за покликанням і авторитетом на прізвисько Л.О.М в 2017 році  Обухівська міськрада на чолі з Левченко дозволила фірмі радника екс-прем'єра Азарова продовжити забудову райцентру.

Скріншот: сайт kievvlast.com.ua

А згодом мер Левченко знову влип у черговий скандал із кришуванням незаконних забудов, цього разу по вулицях  Зарічна 22 і Зарічна 21/1 в Обухові.

Скріншот: сайт kievvlast.com.ua

Як бачимо, кришування незаконних забудовників для мера Обухова Олександра Левченко є буденними справами, і на його жагу цинічного збагачення навіть не вплинула смерть 14-річної дитини.

Скільки це ще буде продовжуватись??? Скільки ще страждатимуть від його рук прості люди???  Чи що потрібно щоб ще хтось загинув, щоб він уже почав думати про людей??? 

Теги: житловий комплекс «Нектарний»,ЖК Нектарний,Мер Обухова, мер Обухова Левченко,Александр Левченко Обухов,Світлана Зінченко, Олександр Левченко,Левченко ,махінації ,забудовники ,довгобуд,Обухів,Обухів вибори,Олександр Левченко Обухів,Левченко Обухів,Обухівська ОТГ,Левченко,Сергій Клочко,Віталій Гут,Володимир Мельник,Левченко Олександр Миколайович,Обухівська райрада,Левченко Олександр,Микола Азаров,Слуга народу,партія регіонів,Левченко вибори,Кальміус,Мер Обухова Олександр Левченко,Левченко Александр Обухов,ЛОМ,Олександр Левченко, Олександр Левченко фальсифікації, кандидат на пост Глави Обухівської міської ⦁Олександр Левченко, партія «Слуга народу» Олександр Левченко, вибори, Приватбанк,підкуп,Александр Левченко биография,Обухов,Лариса Ільєнко,Ігор Лавренюк,місцеві вибори,Богдан Яцун,Віктор Малишев,Олександр Миколайович Левченко ,Богдан Іванович Яцун,ОТГ, ⦁Олександр Левченко , Лариса Ільєнко «Батьківщина», Лариса Ільєнко голова Обухівської районної ради, кандидат на пост Глави Обухівської міської ОТГ Лариса Ільєнко, “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Лариса Ільєнко,Ільєнко, Ігор Васильович Лавренюк,Лавренюк,Яцун,Віктор Олександрович Малишев,Малишев,Майдан,АТО,Голова Обухівської районної ради,ВПО,ЖБК, Служба Безпеки України,Україна,Украина,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Вибори ,Вибори в Обухівській ОТГ
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео