Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко повідомив про деескалацію конфлікту на Донбасі

Порошенко повідомив про деескалацію конфлікту на Донбасі
79610 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко заявив, що конфлікт у Донецькій та Луганській області майже вичерпано


Президент України Петро Порошенко заявив, що конфлікт у Донецькій та Луганській області майже вичерпано.
За словами Глави держави зараз Україна несе мінімальні втрати, а останні дні армія зберігає людські ресурси цілісними, хоча в той же час, Порошенко звітує, що в терористи не виконують мирних домовленостей, проте українська армія на провокації не піддається.
«Ми можемо зараз із впевненістю казати, що зберегли життя наших героїв. Останні дні наша армія функціонує у повному складі. Це своєрідний показник, що конфлікт поступово досяг стану деескалації. Україна дотримується укладених 12 лютого умов, ВСУ перебувають у повній боєздатності і готовності боротися за незалежність далі» - наголошує Петро Порошенко.
Окрім позитивного моменту, Глава держави відзначив, що перемир’я порушується більшим чином не через важку, а через вогнепальну зброю. Крім того, Порошенко додає, що у разі порушення бойовиками та російською стороною Мінських домовленостей – Україна одразу отримує летальну зброю.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення