Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Маэстро Гришко порадовал всех поклонников сладостями к своему юбилею!

Маэстро Гришко порадовал всех поклонников сладостями к своему юбилею!
22484 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний артист України Володимир Гришко до свого подвійного ювілею підготував подарунок шанувальникам, спільно із кондитерським домом «Vitmix» випустив лімітовану колекційну трюфельну цукерку «Маестро Гришко» оформлену в золотий пергамент і оздоблена атласним бантом, що нагадує святковий метелик Маестро.

Це корисна цукерка «Vitmix» продовгувато-округлої форми з начинкою з горіхів кешью та фініків... Ці цукерки були названі в честь Маестро до ювілею Володимира і дня народження його синочка Даніеля, котрого кохана дружина народила майже день у день з зірковим батьком. Смаколики «Vitmix» будуть до душі як дітям так і дорослим, без обмежень завдяки корисним інгредієнтам і вишуканому оформленні.

Іміджмейкер, Вероніка Чекалюк зазначає: «карантин вніс свої корективи у святкування ювілею Володимира Гришка, усіх бажаючих привітати маестро важко зібрати одночасно, тому ми вирішили святкувати протягом року, щомісяця 28 числа, щоб приділити увагу, кожному і не порушити умови карантинних обмежень».

Колаборація із Vitmix - це прекрасна нагода підсолодити звучання золотого голосу».

Вже в друге!

Володимир Гришко в унісон світовим трендам – підготував солодкоїжкам свої авторські цукерки з кокосу кешю і фініків, це «здорові батончики». «Я впевнений, що моїм вихованцям, і шанувальникам буде приємно скуштувати ексклюзивний десерт «Маестро Гришко». Перший десерт був трюфельний, а зараз це ніжно-кокосовий з кешю - розповідає Володимир Данилович.Керівник кондитерського дому “Vitmix” Василина Сировченко: «ми щасливі співпрацювати із командою Маестро, нам імпонує оперне мистецтво, творчість, ми ретельно готувати лімітовані трюфеля у золотому оздобленні до ювілею артиста. Трюфель та тепер кешью і кокос  з ніжністю зроблений, з турботою і ласкою, золотий, вишуканий, улюблений і солодкий... гарний настрій пробуджує апетит. Смакуйте трюфель та кокос Маестро Гришко від Vitmix - чудово до ароматного чаю  - найкраще для натхнення».

Теги: Народний артист України Володимир Гришко,Народний артист України ,Украина,Україна,Володимир Гришко,Володимир Гришко музика,Маестро Володимир Гришко,Владимир Гришко,Великий Маэстро Владимир Гришко,Владимир Гришко Википедия,Маестро Гришко,Маестро,цукерки Маестро Гришко,ювілей Маестро,Vitmix,Смаколики «Vitmix»,Солодка колаборація Vitmix ,Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка,цукерки Vitmix,Делікатеси «Vitmix»,Вероніка Чекалюк,Чекалюк
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео