Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Володимир Гришко: спогади дитинства, добрі справи, любов і солодощі

Володимир Гришко: спогади дитинства, добрі справи, любов і солодощі
28759 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Гришко в унісон світовим трендам – підготував солодкоїжкам свої авторські цукерки з кокосу кешю і фініків, це «здорові батончики». «Я впевнений, що моїм вихованцям, і шанувальникам буде приємно скуштувати ексклюзивний десерт «Маестро Гришко». Перший десерт був трюфельний, а зараз це ніжно-кокосовий з кешю - розповідає Володимир Данилович.

Народний артист України, лауреат державної премії ім. Шевченка, повний кавалер ордена "За заслуги" Володимир Гришко. Маестро згадує дитинство "Щедрик". Ріс у сім`ї, де Тато - військовий. П’ятеро дітей. Мама займалася нами з ранку до ночі. І співала... Володимир згадує: «Після концтабору мати. Мати співала сама. Тітка співала. На вулиці, за столом українські пісні. Вона саджала мене на коліна, виходили на подвір’я і співали. Люди збиралися, я голосив, мати співала, раділи життю, мене називали маленьким Робертіно Лоретті. Не усі свята були яскравими, я жив у інтернаті № 25. Тяжко було, самотньо... Я втікав з інтернату. Мене ловили - я прибігав додому. Батько контужений був, після фронту, він горів у танку під Курською дугою. Коли він витягував своїх підлеглих, він капітаном був - він палав, як факел.... Мати в Ганновері в концтаборі була. Її як скот погрузили і в Ганновер - болванки робити. Коли відкрили другий фронт, американці розбомбили цей цех: вона залишила світло. Матір - до страти. На ребро і хотіли підвісити прямо у дворі. Але втікла. Німкені її підібрали, і в підвалі мати виховувала діточок загиблого офіцера СС. Таке життя було. Я добре розумію ціну сімейного затишку.... бережу свою родину.... намагаюся роботи добро людям. Продюсерський центр Володимира Гришка проводив родинні бали, Вероніка Чекалюк придумала сценарій і назву "Для тих, кого ми любимо", перший бал був приурочений до святкування 200-річчя Ф.Шопена. Це  було у 2010-й році,  ЮНЕСКО назвали – Роком маестро Фредеріка Шопена. 

Архів: 

На бал разом зі своїми сім'ями ми запрошували відомих державних та політичних діячів нашої країни і представників зарубіжних посольств, - концепція заходу полягає у популяризації родинного дозвілля і класичної музики. У щасливих сім'ях завжди знайдуться спільні інтереси і теми для обговорення і бажання відвідати театр чи бал. Карантин змінив наше життя, але ж цукерками ми можемо підняти настрій один одному. По-справжньому щасливою можна назвати родину, в якій усі члени підтримують один одного, хвилюються, спільно розвиваються і збираються за одним столом. Нещодавно ми познайомилися із кондитерами і в результаті з’явилися ці цукерки, котрі ми презентуємо напередодні напередодні зими.

Павло Сировченко - засновник родинного солодкого бізнесу „Vitmix“ залучає діточок до творчості і праці з раннього віку, своїм прикладом навчає любити один одного, шанувати батьків. Павло каже, що співпраця з Маестро - це велика честь і шана, окрім Володимира Гришка, наші цукерки шанує Ніна Матвієнко. Ці люди - символи України, орієнтири». Нехай з кожною цукеркою Ваше життя буде солодшим і здоровішим, бо VITMIX - смаколики без цукру. 

Статтю підготували О. Ткаченко, А. Зубченко, Прес-служба Володимира Гришка.

Теги: Маестро Гришко,цукерки Маестро Гришко,Володимир Гришко,Маестро Володимир Гришко,цукерки Vitmix,Vitmix,Солодка колаборація Vitmix ,Вероніка Чекалюк,Ніна Матвієнко,солодощі,Народний артист України Володимир Гришко,Народний артист України ,Украина,Україна,Володимир Гришко музика,Владимир Гришко,Великий Маэстро Владимир Гришко,Владимир Гришко Википедия,Маестро Гришко,Маестро,ювілей Маестро,Смаколики «Vitmix»,Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка,Делікатеси «Vitmix»,Чекалюк
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео