Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко розкритикував російський уряд

Порошенко розкритикував російський уряд
212077 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже давно не дає спокою усім громадянам інцидент з Борисом Нємцовим. Українці називають його справжнім патріотом, а от самі росіяни поділились на два табори: де група тих, хто не підтримує покійного політика дедалі більше розростається


Вже давно не дає спокою усім громадянам інцидент з Борисом Нємцовим. Українці називають його справжнім патріотом, а от самі росіяни поділились на два табори: де група тих, хто не підтримує покійного політика дедалі більше розростається. Сприяє внутрішній ворожнечі Держдума, дії якої розкритикував Петро Порошенко. У своєму Твіттері Президент України зазначив, що скасування рішення про вшанування пам’яті загиблого є аморальним для Держдуми. Крім того, Порошенко зазначив, що Україна та її громадяни пам’ятають своїх героїв і беззаперечно вважають Нємцова справжнім патріотом своєї батьківщини, який до кінця відстоював мирні інтереси росіян. Щодо інциденту у Держдумі РФ, то пропозицію про урочисте та офіційне вшанування пам’яті Бориса Нємцова на голосування висунув Дмитро Гудков, проте спікер Сергій Наришкін навіть не виніс дане питання на загальний розгляд. З усієї кількості депутатів РФ ініціатив Гудкова підтримало, як кажуть, не багато і не мало: один лише депутат фракції «Справедлива Росія» Валерій Зубов. А от прості росіяни у соціальних мережах активно домовляються про проведення творчих вечорів та зустрічей пам’яті на честь Нємцова.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення