Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Луганщині СБУ затримала учасника диверсійної групи, причетного до підриву мостів на Донбасі

На Луганщині СБУ затримала учасника диверсійної групи, причетного до підриву мостів на Донбасі
35047 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України затримала колишнього учасника диверсійної групи терористичної організації «ЛНР», причетного до підриву низки об’єктів інфраструктури Донбасу.

За даними досудового слідства, у червні-липні 2014 року мешканець Сєвєродонецька входив до складу диверсійної «групи Бергмана» («Німця»). Правоохоронці задокументували, що саме це угруповання підірвало п’ять мостів у Луганській та Донецькій областях, ще чотири ‒ замінувало. Протягом 2018-2020 років оперативники СБ України затримали активних учасників групи та у взаємодії з Нацполіцією ліквідували кілька закладених ними схронів. Лише один з диверсантів протягом шести років переховувався від українського правосуддя у Росії.

Співробітники спецслужби встановили, що зловмисник планує прибути до Луганщини в особистих справах, і затримали його після приїзду в Україну.

Колишньому бойовику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, він знаходиться під арештом.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Національної поліції під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури.

ssu.gov.ua

Теги: Служба Безпеки України, СБУ,Донбас,диверсія,диверсанти,підрив мостів на Донбасі,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Украина,Україна, СБ Украины, СБ України,прокуратура,Луганська обласна прокуратура,ЛНР,Донбасс
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео