Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЗНАЙОМТЕСЬ: КАНДИТАТ НА «КРІСЛО» ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДПС КИЄВА АРТУР ДИНОЛ! Частина 2: Із мізерними доходами придбав Porsche Cayenne, дачу у 450 кв. м та приховує кілька фірм – невже ухиляється від сплати податків?

ЗНАЙОМТЕСЬ: КАНДИТАТ НА «КРІСЛО» ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДПС КИЄВА АРТУР ДИНОЛ! Частина 2: Із мізерними доходами придбав Porsche Cayenne, дачу у 450 кв. м та приховує кілька фірм – невже ухиляється від сплати податків?
26173 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, ми опублікували першу частину журналістського розслідування щодо сумнівних діянь кандидата на посаду Заступника Голови Державної податкової служби міста Києва. В ній ми розкрили грубі порушення Законодавства батьком кандидата – Динолом Олегом Валерійовичем, а також те, що й сам Артур Динол може бути до них причетний. Крім того, проблеми із законом могли бути причиною його звільнення із служби у ДФС. Це і багато іншого ви можете прочитати у першій частині:

 

А зараз заглянемо та проаналізуємо – якими ж статками може похизуватись Артур Динол?! Ну і звісно, чи відповідають вони його доходам?! … 

Динол Артур Олегович у своїй декларації кандидата на посаду від 25 січня 2017 року вказав що володіє 67 % прав на квартиру в Одесі площею 55, 5 кв. м, ціна якою на час придбання(06.12.2013) становила всього  195 647 грн. Цікаво, що навіть на тодішній курс гривні до долара США ( в середньому на 06.12.2013 року ціна 1 $ становила – 8 грн) сума в 24500 доларів(195 647 грн) – є доволі низькою як для квартири в Одесі площею 55,5 кв.м. Ціна явно занижена як мінімум у 2-3 рази.

Також у декларації вказаний  садовий (дачний) будинок придбаний через рік після квартири чималою  площею у 449,6 кв.м. Згідно даних ціна цього будиночка становила  1 617 144 грн., що по курсу долара на той час якихось всього – 103 тисячі доларів. Цікаво, а де ж так солідно підзаробив кандидат на посаду Старшого державного податкового ревізора-інспектора ДФС Одеси??? – чи не за допомогою вищезгаданих незаконних схем з батьком Олегом Динолом?... 

Та найголовніше питання: навіщо людині, яка буквально протягом одного року зуміла придбати квартиру за 24,5 тис доларів і дачний будинок за 103 тис доларів йти на посаду із доволі не великим окладом на державній службі??? 

До речі – будинок площею 449,6 кв.м він то придбав… а земля на якій цей будинок стоїть – в декларації відсутня!!! 

Ще один цікавий нюанс пов'язаний із майном Артура Динола – є куплений  24.10.2015 року автомобіль Porsche Cayenne 2013 року випуску.

Пан Динол якимось дивним чином придбав цей ДВОРІЧНИЙ елітний автомобіль за якихось 149 тис грн., що по курсу на той час – якихось 6 тис 500 доларів США. Навіть на сьогодні, коли такому авто уже СІМ РОКІВ – знайти його дешевше 30 тисяч доларів надзвичайно важко.  

 

Серед декларантів вказана також дружина Артура Динола -  ІвасківТетяна Володимирівна, якій належить ТОВ"ГАРМОНІЯ-О"(Код ЄДРПОУ 40811618) (https://opendatabot.ua/c/40811618 ). Та жодних прибутків дружини – не задекларовано тодішнім кандидатом. 

А весь вказаний дохід 14 327 грн - заробітна плата отримана за основним місцем роботи самого Артура Динола.

Тобто виходить, що за 14 327 грн сім’я цілий рік зуміла прожити, та ще й купити авто… навіть нехай за символічну суму 149 тис. грн. Це просто «фантастика»… 

Щодо землі під дачний будинок площею 449,6 кв.м – то вона таки й не з’являється у наступних деклараціях Артура Динола. Щоправда – Рішення Одеської міської ради №632-VII від 27.04.2016 рокуза підписом мера Геннадія Труханова свідчить, що Артур Денол та ще ряд осіб отримали БЕЗКОШТОВНО земельні ділянки в м. Одеса, по вул. Дмитрія Донського, 5. Це стало можливим після розірвання договору із ОБСЛУГОВУЮЧИМ КООПЕРАТИВОМ "КАДОР-ОАЗИС" та передачею ділянок, що були в оренді цього кооперативу персонально в руки людям, серед яких був і Артур Динол. 

До речі, це не єдина щедрість від міської влади на чолі із мером Трухановим по відношенню до сім’ї Динол.  

Вище ми вказували, що дружина Артура Динола – Івасків Тетяна Володимирівна володіє  ТОВ"ГАРМОНІЯ-О"(Код ЄДРПОУ 40811618) . Ця фірма заснована 06.09.2016 року із доволі великим статутним капіталом -  4 000 000 грн. Знову ж питання – звідки ці кошти у сім’ї, що декларувала дохід за який вижити практично не реально??? 

 ТОВ"ГАРМОНІЯ-О" згідно кведів займається:  загальною та спеціалізованою медичними  практиками, а також може вести іншу діяльність у сфері охорони здоров'я. Пані Тетяні Івасків дуже повезло в житті, адже Одеська міська рада Розпорядженням Одеського міського голови Г. Труханова № 818 від 22.08.2017 року – виділила їй  109,1 кв.м. першого поверху  в «Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 12», що за адресою м. Одеса, вул. Пастера, 56. Там дружина Артура Динола здійснює медичну практику (функціональна діагностика, лабораторно-діагностичні дослідження, лікар-отоларінголог). 

109 квадратних метрів першого поверху державної лікарні у приватні руки – це неабияка щедрість пана Труханова. Звісно, що така діяльність пані Тетяні Івасків мала б приносити непоганий дохід, але вона не така щедра як мер Труханов… адже жодних відомостей у поданій декларації чоловіка Артура Денола в березні 2019 року – таки й не з’явилось!!!

З деклараціями сім’ї Артура Динола розібрались, і на жаль вище викладене свідчить, що кандидат на посаду Заступника Керівника Головного управління Державної податкової служби у місті Києві – аж ніяк не хоче бути чесним перед державою та громадянами!!! 

Вся вище викладена інформація – це величезний «шлейф» сумнівних діянь Артура Динола та його родичів, і здавалось би: що ще тут можна додати – якщо й так це повний…капець. Та є ще цілий ряд «АЛЕ»…

Та тут все ж таки на хвилину повернемось до декларацій Артура Динола і зазначимо, що в них він не вказав жодної фірми яка б йому належала… - а вони то ж є!!! 

І так, згідно доступних даних відомо, що Артур Олегович Динол: 

  • 03.10.2016 року заснував і є власником на сьогодні ТОВ "ДЕЛЮКС ІНДУСТРІ"( 40868928 ) 

⦁ а також історично пов'язаний ще із одним підприємством: ТОВ "ФЛЕТЗІС", що створено  26.04.2016 року і являється йому підконтрольним. 

Та те, що Артур Денол не вносив їх у декларації не основна особливість!!!

І навіть те, що частина з них станом на 1 жовтня 2020 року мали податковий борг – також не вершина. Всі ці фірми Артура Динола  об’єднує -  кримінальне провадження №12018100060004486 від 06.10.2018 року за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.358 КК України.  

Наразі по даній справі триває слідство, а тому детально описувати суть наразі не будемо. Та із Ухвали Печерського районного суду від 15.01.2019 року відомо, що 07.06.2018 року реєстратором Київської філії комунального підприємства Новозаводське Мартинівської сільської ради Пулинського району Житомирської області (код єдрпоу підприємства 41170741, код єдрпоу Київської філії 41223929) – наче випадково було одночасно вписано дані власника і директора усіх цих ТОВ. Мова йде про внесення даних самого Артура Динола(особа 3) як потерпілого… Наразі слідство практично зупинилось на місці…

Та якщо, розглядати Артура Динола як працівника ДФС, то можна припустити, що навряд хтось би без його згоди міняв дані, до того ж непомітно для нього особисто. Також сюди слід додати й сумнівні батькові діяння в яких він міг брати участь, а це як не як – практика махінацій… Тому… висновки зробить слідство й суд, якщо справу, звісно, не «злиють»… 

Що ж напевне потрібно зробити висновок, але чи потрібен він після вище викладених фактів!? Скоріш за все, що ні – все й так зрозуміло!!! 

 

  • Залишається лише одне відкрите питання: невже Артура Олеговича Динола все ж призначать на посаду Заступника Керівника Головного управління Державної податкової служби у місті Києві???  
  • Якщо так, то… можна буде із впевненістю сказати – корупціонери опустили нашу державу на дно!!! Влада перед ними – безсила!!!

politica.com.ua

Теги: Динол Артур Олегович,Інвестжитло,Олег Динол,ПАТ «Завод «Маяк»,ТОВ Авіаційно-космічні системи та технології,Артур Динол Одесса,Олег Динол Одесса,Артур Динол ДФС,ДПС у Київській області,Артур Динол ДПС, ДФС ,ДПС,АРТУР ДИНОЛ ,Артур Динол,Динол Олег Валерійович,Андресюк Борис Павлович,Соціал-демократична партія України,Наша Україна,Міністерство Оборони ,ДП «Укрінформзвязок» ,Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Одесса,ДФС Одеси, Геннадий Труханов, мэр Одессы Геннадий Труханов,Динол,Украина,Україна,ДФС,ФЛЕТЗІС,ТОВ "ФЛЕТЗІС", ТОВ "ДЕЛЮКС ІНДУСТРІ",ДЕЛЮКС ІНДУСТРІ, ТОВ"ГАРМОНІЯ-О", ГАРМОНІЯ-О
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео