Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко твердо вирішив повернути активи України, які вивіз Янукович

Порошенко твердо вирішив повернути активи України, які вивіз Янукович
106121 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зараз в Інтернеті жартівливо говорять, що на ті гроші, що привласнив собі колишній президент можна б було покрити не лише зовнішній борг, а накрити величезний стіл, зібрати за ним усі регіони та примирити нарешті всю Україну


Зараз в Інтернеті жартівливо говорять, що на ті гроші, що привласнив собі колишній президент можна б було покрити не лише зовнішній борг, а накрити величезний стіл, зібрати за ним усі регіони та примирити нарешті всю Україну. Жарти-жартами, а ось Порошенко серйозно вирішив повертати усі активи держави, що були вивезені при «легітимному», а то й разом і з ним.
Заручився Президент підтримкою Австрії. Міністр закордонних справ Себастьян Курц отримав прохання про допомогу у поверненні коштів, що були вилучені з державного гаманця екс-урядом та направлені на закордонні рахунки.
Петро Порошенко зазначає, що у цій справі необхідно координувати свої дії з урядом тих держав, куди були переведені кошти. В рамках цього питання, Президент заявив, що даний крок є правомірним і вельми необхідним: «У час війни та моменту проведення реформ, нам треба мобілізувати свої ресурси, в тому числі матеріальні. Це лише перший крок. Разом з отриманими коштами ми хочемо впровадити усі необхідні зміни у сферах життя українців. Наступним кроком буде створення комфортного інвестиційного клімату в Україні.»
Крім того, у своєму листі Глава держави подякував австрійському уряд за надання гуманітарної допомоги внутрішнім біженцям.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення