Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що прагне пособник російських окупантів Євген Гайворонський: деокупації Криму, повернення російського паспорту чи на замовлення ФСБ дистабілізувати ситуацію в Україні? І чому він підбурює до зверження Президента Зеленського?

Що прагне пособник російських окупантів Євген Гайворонський: деокупації Криму, повернення російського паспорту чи на замовлення ФСБ дистабілізувати ситуацію в Україні? І чому він підбурює до зверження Президента Зеленського?
5712 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як би не старався і «не клявся в любові» до України Кримський журналіст і блогер з Ялти, ярий «кримнашист» і шанувальник окупанта Путіна, Євген Гайворонський  - та для більшості українців він залишається пособником російських окупантів, людиною яка заперечувала путінську агресію, вела активну антиукраїнську пропагандуА його безглузді висловлювання, щодо сліпоти того, що не бачив і не знав про окупацію Росією Криму – це цинічна брехня, зневага до українського народу. Ця істота нагадує безхребетного плазуна, який плює в обличчя українцям та виконує жалюгідні «кульбіти» заради… А заради чого – це питання й досі залишається відкритим?...

То що ж насправді прагне пособник російських окупантів Гайворонський Євген Борисович?!  

Чого лиш варті кадри із інтерв’ю Гайворонського телеканалу ATRде він відкрито бреше в очі ведучому Олегу Борисову. Останній до речі, не стримав емоцій і прямо сказав:

    «Вы не видели этих кадров? Эти кадры облетели весь мир. Так называемый «референдум». Так называемое волеизъявление крымчан. Несмотря на это волеизъявление, мы видим «зеленых человечков» с автоматами, кучу вертолетов, БТРы. <...> Блин, мне не то, что не верится — мы здесь в Киеве были в вакууме, я вам честно скажу, еще был Янукович у власти. Мы были в вакууме, но мы знали, что Янукович — гав*о, простите меня. Ну а там сидеть, когда все бьют тревогу?.. Это видел весь мир. Как вы этого не видели, живя в Крыму?» — подчеркнул ведущий.

Скріншот: сайт atr.ua

Уже навіть ця брехня чітко обґрунтовує те, що Євген Гайворонський уже кілька років «красується на відомій платформі «МИРОТВОРЕЦЬ».

«Пособник российских оккупантов. Отрицание российской агрессии, антиукраинская пропаганда. Поддержал оккупацию Крыма российскими захватчиками. Работал в пророссийской организации, которая собирала подписи для проведения так называемого «референдума о присоединении к России». Журналист «Комсомольской правды» (КП), пресс-секретарь ОО «Народное единство» (г. Ялта, оккупированный россией Крым). Ранее  — журналист газеты «Донецкие новости». Дата рождения: 31.03.1986…» саме з такої інформації починається опис цього «індивіда».

А завершується зверненням у правоохоронні органи:  

«Центр «Миротворец» просит правоохранительные органы рассматривать данную публикацию на сайте как заявление о совершении этим гражданином осознанных деяний против национальной безопасности Украины, мира, безопасности человечества и международного правопорядка, а также иных правонарушений».

Скріншот: сайт myrotvorets.center

Довідка: Євген Гайворонський народився у Донецьку, навчався на журналістському факультеті місцевого вишу, працював за фахом. В Ялті прожив кілька років, влаштувався прессекретарем у місцевій проросійській громадській організації «Народна єдність», активісти якої у березні 2014 року збирали підписи за проведення «референдуму» про приєднання півострова до Росії. Потім Гайворонський редагував проросійський «Евразийский журнал», хвалив президента Росії Володимира Путіна під час перегляду його щорічного послання, яке транслювалося на набережній Ялти. Деякий час Гайворонський був кореспондентом кримської редакції російського видання «Комсомольская правда», потім став співпрацювати з севастопольським виданням «Примечания», яке називають опозиційним за критику місцевої влади. Зрештою журналіст оголосив, що змінив свою позицію з приводу анексії півострова, висловивши надію, що «Україна все ж поверне Крим».  

Багато хто, напевне вже не пам’ятає  «феєричне» повернення в Україну цього ярого «кримнашиста», журналіста який підптримував окупанта - Євгена Гайворонського. Його історія доволі неоднозначна і сумнівна, та викликає багато питань, які б мали задати та перевірити працівники Служби безпеки України. Найперше, його повернення є доволі специфічне і медійно розпіарене з метою його убезпечення від атак націоналістів та зменшення цікавості до нього правоохоронних органів. В загальному все дуже цікаво: людина прямо підтримує та оспівує хвалебними одами Путіна, бере активну участь в анексії Криму – в одну мить перевтілюється в чиненайбільшого українського націоналіста… і все це під пильним оком російського ФСБ. Чи можливе таке взагалі?! Адже опираючись на факти, всіх хто в Криму виступав або хоча б натякав що він проти Путіна і «руского міра» просто саджали за грати, і то не на малий термін…

Скільки Росія справ «пошила», сфабрикувала проти українців?!… А тут така нечувана з їхньою сторони акція милосердя – просто депортація бо він українець. Це нонсенс від РФ, адже їхня каральна рука безперебійно саджає наших громадян за грати і то не маючи на це причин. А тут і причину знайшли(наркотики, що в Росію жорстко карається), і визнали що порушили свої закони видаючи паспорт, та ще доставили в Україну. Це просто восьме чудо сталось в світі…

Євген Гайворонський - не просто житель Криму, який став заручником путінського режиму – він активний учасник перевороту по захопленню частини України! То хіба він не має бути покараний за 110 і 111 статтями Кримінального кодексу України?! Чи в нашій державі за такий злочин передбачено – вибачення?! До речі, і його так-звана риторика про «сліпоту» того, що не бачив як Крим захоплюють російські окупанти – аж ніяк не тягне навіть на вибачення.

Але де ж СБУ?!... Чому українські спецслужби не реагують на людину, що в під час псевдо-референдуму ходив і закликав кримчан від’єднатись від України?! Він є прямим спільником злочинної банди зелених чоловічків що захоплювали Крим! Він в прямому значенні причетний до посягання на державну цілісність України, яка де-факто відбулась! Чому мовчать правоохоронці???

Також варто звернути увагу і на «сліпоту» частини нашого народу по відношенню уже до нього, адже його замасковані під «любов» до України дії – це ніщо інше, як завуальована гра яка може мати на меті повернення російського паспорта та виконання певних місій по дестабілізації ситуації в Україні на замовлення ФСБ!!!  

Приміром, звернемо увагу на новину яку хотіли зробити якоюсь сенсацією. Мова йде про те, що Кримський журналіст і блогер з Ялти Євген Гайворонський у Четвертому касаційному суді загальної юрисдикції Краснодара сусідньої Росії оскаржив рішення російського суду про депортацію його в Україну. 

Скріншот: сайт zmina.info

У тексті скарги захист Гайворонського зазначає: “Оскільки Крим є територією України, а Гайворонський Є.Б. – її громадянином, то він може безперешкодно перебувати в Криму як на території країни свого громадянства”. Гайворонський також повідомив, що його мета – домогтися визнання російською владою, що Крим – це Україна навіть за російськими законами.

Все наче красиво чи не так?! – якби не одне «АЛЕ»…

Касаційна скарга була подана на рішення підконтрольного Росії Верховного суду Криму, який 16 січня цього року підтвердив рішення Ялтинського суду «про примусове видворення Гайворонського за межі Росії».

Питання: ЯКЩО ТИ ПАТРІОТ УКРАЇНИ І ВВАЖАЄШ, ЩО КРИМ ОКУПОВАНИЙ РОСІЄЮ – ТО ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВЛАДА ОКУПОВАНОГО КРИМУ ТА МІСЦЕВІ СУДИ Є НЕЛЕГІТИМНИМИ!!! ЩО Ж ТОДІ ОСКАРЖУВАТИ – НЕЛЕГІТИМНІ, НЕЗАКОННІ РІШЕННЯ?!

ГАЙВОРОНСЬКИЙ НАГОЛОШУВАВ«Моя мета – створити прецеденти, що прискорять деокупацію Криму і надихнуть десятки тисяч постраждалих за допомогою міжнародного права отримати серйозні компенсації від Росії за її військові злочини».

ПРО ЩО ВІН ГОВОРИТЬ?! – ЗВЕРНУВШИСЬ У КРАСНОДАРСЬКИЙ СУД, ЩОДО НЕПРАВОМІРНОГО РІШЕННЯ СУДІВ ОКУПОВАНОГО КРИМУ – ВІН ФАКТИЧНО ВИЗНАВ ВЛАДУ КРИМУ ЛЕГІТИМНОЮ!!!

А МОЖЕ ЦЕ І БУЛО ЙОГО ЗАВДАННЯ ВІД ФСБ??? МОЖЕ СЛОВА «СТВОРИТИ ПРЕЦИДЕНТИ» МАЮТЬ САМЕ ЦІЛЬ ПОКАЗАТИ СВІТОВІ ЛЕГІТИМНІСТЬ ВЛАДИ КРИМУ ЧКРЕЗ ТАКІ СУДИ??? ЦЕ ПИТАННЯ ЗНОВУ Ж ДО УКРАЇНСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ!!! 

Цікаво, що практично з перших днів він активно підбурює населення до перевороту та виступає із звинуваченням проти Президента України Володимира Зеленського, якому він закидає порушення 111 статті ККУ. Також неодноразово виступає за зверження Гаранта шляхом імпічменту або загальнодержавних бунтів.

Вся його історія «феєричного» повернення і перевтілення із «кримнашиста» в націоналіста вказує на те, що це спланована діяльність ФСБ. Адже шпигуни в правоохоронних органах почали сильно провалюватись, а лобісти Путіна серед політиків не досягають успіху вже і тепер. Тому найкращим варіантом для ФСБ є людина з народу, тим більше журналіст. Розхитування ситуації з середини народу може найшвидше досягнути кривавих цілей Путіна.

Тому звертаємось до керівника Служби Безпеки України Івана Геннадійовича Баканова:

«Шановний Іване Геннадійовичу! Просимо Вас провести розслідування щодо Євгена Гайворонського. Адже згідно фактів у відкритих джерелах дана особа брала активну участь в анексії Криму, що згідно чинного Законодавства є порушенням 110 та 111 статей ККУ. Також є підставим вважати, що Гайворонський може бути завербованим агентом ФСБ заради проведення в Україні дестабілізації соціально-політичного життя, а також його метою може бути підбурювання і організація державного перевороту. Просимо негайно прийняти всі міри та вберегти державу від кривавого зовнішнього впливу що в вчасності може здійснюватися через Гайворонського Євгена. Чекаємо рішучих дій!».

Теги: Євген Гайворонський,Гайворонський Євген Борисович,ФСБ ,Крим,анексія Криму,окупанти ,Путін,Евгений Гайворонский,Гайворонский,Владимир Путин,Владимир Путин Википедия,Росія,Россия,Украина,Україна,ОО «Народное единство»,МИРОТВОРЕЦЬ,БТР,«Центр «Миротворец»,Донецьк,Донецк,Народна єдність,Ялта,Крым,СБУ
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео