Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко запевнив, що цивільне населення українська армія не вбиває

Порошенко запевнив, що цивільне населення українська армія не вбиває
132653 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко надав офіційну заяву з приводу дій української армії на Донбасі: «Я відповідаю за нашу армію і можу сказати із впевненістю, що ніхто з наших військових не застосовував зброю по відношенню до цивільного населення».


Російська пропаганда – зробила з української армії справжніх монстрів, а з Президента України – головного вбивцю. Не тільки офіційні ЗМІ, а й просто спільноти в соціальних мережах повні рейкових новин про, начебто, звірства ВСУ.
У відповідь на відвертий обман російського уряду – Петро Порошенко надав офіційну заяву з приводу дій української армії на Донбасі: «Я відповідаю за нашу армію і можу сказати із впевненістю, що ніхто з наших військових не застосовував зброю по відношенню до цивільного населення».
Президент із впевненістю розповідає, що ВСУ ніколи не мали на меті знищувати українських громадян на Донбасі.
«Є події в Україні, а є російська пропаганда, яка попри усе подає факти у спаплюженому вигляді», - зазначає Президент.
Сепаратисти ж на Донбасі намагаються запевнити всіх у іншому, спекулюючи останніми подіями у Костянтинівці та надаючи хибні дані, щодо обстрілів в Широкіно та вогневого наступу з боку України в Луганському напрямку.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення