Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ…-, МІЗРАХ ІГОР

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ…-, МІЗРАХ ІГОР
28525 ПЕРЕГЛЯДІВ

Життя пройде, немов вода,

і відцвіте, немов вишнева гілка...

в житті одна помилка - не біда,

біда, коли усе життя - помилка.

Ліна Костенко

Ці прекрасні рядки Ліни Костенко надихнули мене згадати невеличкий вірш, який чітко характеризує по «генія» ІТ-технологій, «великого» історика, «відомого» журналіста – Олега Євгеновича Чеславського. Правда звучатимуть вони зовсім не так прекрасно, як би йому хотілось…

Проекти згаснуть, неначе й не було,

Поглине час розробки технологій,

Історія забуде все…та тільки…

Фейкове життя не сплине в небуття    

 

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве»  - блогер Вячеслав Бондаренко!

 

В народі Олег Чеславський величає себе чесним журналістом та провідним фахівцем у сфері ІТ-технологій, а також великим знавцем історії. Насправді факти чітко дають зрозуміти- все що він створює і все, про що пише та на чому «піариться» – ЦЕ ОДИН СУЦІЛЬНИЙ ФЕЙК! Такий  саме ФЕЙК, як і його проекти, від яких «тонами» брехні день у день намагається «відхреститись». Мова йде про сайт FAKEOFF. Та скільки б він не розповідав «балад» та «історичних тезисів», що не має відношення до цього «жовто-чорного зливного бачка», все це не більше, ніж чергова і звична для нього БРЕХНЯ! ТАКА Ж САМА БРЕХНЯ, ЯК І ЙОГО СТАТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ!      

Доволі цікаво було спостерігати, як свого часу харківський блогер Вячеслав Бондаренко поставив цього розповсюджувача ФЕЙКів на місце, на його «м’яке місце», яким можливо він і думає? Мова йде про викрадення Олегом Чеславським публікацій блогера, який не дав «наплювати собі у тарілку» і виявивши банальні грабежі своїх статей, викрив «ГЕНІЯ» знань історії. І викрив настільки жорстко, що Чеславський змушений був в режимі «швидкості світла замітати сліди» своїх «геніальних» крадіжок… Автор Чеславський і видумані його уявою журналісти  просто розчинились на сторінках  FAKEOFFу під словами - помилка 404, «Страница не найдена»

У своїй викривальній статті «Обокрали!» блогер прямо й чітко повідомив «Разобрался я с вопросом воровства моих текстов. Их не просто перепостили без прямой ссылки, а меняли авторство, название и редактировали на своё собственное усмотрение. Где их (моих текстов) только нет, но везде стоит авторство некоего Дениса Погребенчука. Непосредственно воровством занимался cheslavsky - Олег Чеславский, владелец сайта http://fakeoff.org , где он их и размещал. Через ленту друзей он первым обнаруживал мои новые материалы и вскоре они появлялись на fakeoff под авторством другого человека…»

А далі Вячеслав Бондаренко за допомогою скріншотів чітко показав, як його матеріали банально викрадались Чеславським. Звісно, зараз практично всі пограбовані статті видалені і на сторінках де вони були розміщені «світиться» 404-помилка або «Страница не найдена». Та, як кажуть «рукописи не горять», так і скріни і адреса строки чітко дають зрозуміти, які статті були вкрадені Чеславським у блогера із Харкова.

Приміром стаття Бондаренко «С чего начинается родина?» з легкістю відслідковується, як видалена із сайту  censoru.net.

Скріншот: сайт censoru.net

Ще одна вкрадена та видалена стаття Чеславським

Скріншот: сайт glavpost.com

А у справжнього автора вона виглядає так і досі розміщена і нікуди не зникла. «Название моего материала заменили последними словами из него же :)» - зазначив блогер.

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

От і ще одна стаття Вячеслава Бондаренко, яку Олег Чеславський як «ВЕЛИКИЙ» історик банально просто вкрав…

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

А ТАК ВОНА ЗАРАЗ СВІТИТЬСЯ НА САЙТІ FAKEOFF

Скріншот: сайт fakeoff.org

ДО ТОГО Ж – НАВІТЬ ФЕСБУК ЧІТКО ПОКАЗУЄ ЯК РОЗМІЩУВАЛАСЬ І ПРОСУВАЛАСЬ ВКРАДЕНА СТАТТЯ!!!

Скріншот: сайт facebook.com

«Чеславский отказался предоставить мне, как автору, право редактировать свои посты для его сайта и нервно их удалил, но, как видим, еще не все. И ко всему прочему он занес меня в ЧС - это, конечно страшный для меня удар» - зазначив у викривальній статті блогер.

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - підкреслив блогер Вячеслав Бондаренко, в якого «ВЕЛИКИЙ» історик викрав чимало публікацій.  

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО СТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ ЧЕСЛАВСЬКОГО. ХІБА МОЖНА ТЕПЕР ПОВІРИТИ, ЩО ВІН ЇХ НАПИСАВ, А НЕ ВКРАВ, присвоївши собі авторство!?

Скріншот: сайт fakeoff.org

Я продовжую свої журналістські розслідування стосовно цього непорозуміння Чеславського Олега, і на відміну від нього не прикриваюсь іншими прізвищами. І обіцяю – далі будуть ще більш відверті матеріали з життя шахрая Чеславського Олега.

Всі, хто постраждав від діяльності цього шахрая, пишіть на електронну адресу редакції видання «Політика» [email protected]

МІЗРАХ ІГОР,

член союза журналістів України,

юрист, громадський діяч

 

Теги: Игорь Мизрах,Юрий Алексеевич Захаров,Олександр Райський,Олег Чеславський,Чеславський сайт,FAKEOFF,сайт FAKEOFF,Укрмедиа,КГГА,Олег Чеславский,Чеславский,FAKEOFF Чеславский,Юрий Захаров,Захаров сайты,интернет вымогательство ,Киевский городской блог,Андрей Ермак, Владимир Зеленский, Виталий Кличко,Александр Райский,Кэйт,Катерина Чеславская,Екатерина Чеславская,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,сайт фейкофф,За майбутнє,чеславский олег,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський,Юрій Захаров ,Олександр Олександрович Райський,Каримов Олександр,Юрій Захаров сайт,шахрайство,вимагання,інтернет вимагання,Юрій Захаров,Захаров, цинічний кіллер, цинічний кіллер Юрій Захаров,цинічний кіллер Захаров,кіллер,Інтерпол,екс кандидат у Народні депутати Дмитро Торнер ,екс кандидат у Народні депутати ,Дмитро Торнер,Торнер,Дмитрий Торнер,Торнер Дмитро Григорович,Репортери без кордонів,Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" ,бывший Президент Украины,бывший Президент Украины Петр Порошенко,СМИ,АП,Борис Ложкин,Ложкин,Борис Ложкин Википедия,Тарас Чорновил,Тарас Чорновил Википедия,Чорновил,Мер Кличко,Кличко,Виталий Кличко Википедия, мэр Киева Виталий Кличко ,Мэр,мэр Киева,Імітатор-русофоб Олег Чеславський,Київський Міський Блог,Київська міська блогова платформа,Kyiv Smart City,мер Києва Віталій Кличко, Михайло Михайленко, Михайло Рачинський, Константин Кутепов,Денис Ковалев,Дмитро Середа,Середа,Голос нации, Герб Києва,Герб,Вячеслав Бондаренко,блогер Вячеслав Бондаренко,Бондаренко
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео