Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що пишуть іноземні ЗМІ про боротьбу Порошенка з олігархами?

Що пишуть іноземні ЗМІ про боротьбу Порошенка з олігархами?
185946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Деолігархізація країни – основний пункт політики Петра Порошенка. 


Деолігархізація країни – основний пункт політики Петра Порошенка. Проте, не слід забувати, що й сам пан Президент є крупним бізнесменом в Україні.
В іноземній пресі сформувалося поняття «корисний олігарх». Пояснення просте – закордонні ЗМІ вважають, що люди, які мають певний статок повинні робити зміни у державі.
«Якщо людина отримала певний взиск від приватизації державних підприємств у свій час, то в таких складних умовах, в яких зараз знаходиться Україна вони повинні стати рушієм змін та зробити свій внесок у розбудову держави», - приблизно така думка супроводжує більшість аналітичних статей, які висвітлюють етапи деолігархізації в нашій державі.
По суті, більшість видань вважає, що така боротьба з олігархами в Україні є ледь не скандальною, але не безуспішною.
«Влада, політика, бізнес повинні бути розгалуженими. Тому логічно і вірно відмежовувати ці поняття. Проте, усунення представників багатої верхівки не повинно дестабілізувати економіку», - пише The Financial Times.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення