Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко знає, коли в Україні почнеться активний економічний ріст

Порошенко знає, коли в Україні почнеться активний економічний ріст
79764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко зазначає, що знає, коли нашу державу спіткає економічний бум.


Економіка завжди була слабким місцем нашої держави, навіть незважаючи на те, що Україна складала основний аграрний, а згодом і промисловий потенціал спочатку двох імперій, а потім вже СРСР. Тим не менш, Петро Порошенко зазначає, що знає, коли нашу державу спіткає економічний бум.
«Так, наша промисловість зараз «кульгає». Це не дивно, адже великий центр, який забезпечував значний відсоток потреб всієї держави зараз перебуває під окупацією. Більше того, промисловість Луганщини скоротилася на 31%, а Донеччини на 42 відсотки. В історії жодної держави немає такого випадку, щоб в умовах війни зростала економіка. Проте, ми робимо всі необхідні кроки. Незважаючи ні на що я все ж таки маю оптимістичний прогноз: після того, як на наших землях буде мир – економічне піднесення не забариться. Зараз ми розробили ряд реформ. Вони поки що тільки проваджуються, а відчутно їх вплив буде зовсім скоро. Більше того, навіть в умовах війни ми можемо говорити, що один із секторів нашої економіки працює на нас 100%. Ми вклали близько 90 мільярдів в оборонний сектор і тепер наші хлопці борються за мир», - зазначив Петро Порошенко на урочистому засіданні 8 травня у ВРУ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення