Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко проінспектує нову зброю для українських військових

Порошенко проінспектує нову зброю для українських військових
185967 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оборонний комплекс Україна поставила, як це не страшно, а саме війна. З новою технікою наші солдати вимушені дуже швидко «знайомитися» і освоювати навички її керування


Оборонний комплекс Україна поставила, як це не страшно, а саме війна. З новою технікою наші солдати вимушені дуже швидко «знайомитися» і освоювати навички її керування. Та чи якісно проходить озброєння наших бійців, зважаючи на пришвидшені темпи?

Президент України особисто відвідує найбільші національні полігони з метою визначити рівень підготовки українських військових, а також оцінити якість нової техніки. Так, Петро Порошенко пройшов навчання на Миколаївському полігоні, а також став поважним спостерігачем підготовки військовий на Яворівському полігоні. В свою чергу, «Укроборонпром» планує продемонструвати нову техніку і на Чернігівському полігоні «Десна».

Як передає прес-центр ГП «Укроборонпром», Верховного Головнокомандуючого познайомлять с потужними протитанковими комплексами, броньованою технікою та гранатометами. Крім того, спеціально для Порошенка проведуть показову стрільбу на полігоні.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення