Порошенко вважає, що для України важлива міжнародна солідарність

Порошенко вважає, що для України важлива міжнародна солідарність

«Необхідно для спільної перемоги, щоб весь світ тримався разом. Нам потрібен єдиний фронт у відношенні до агресії, адже мова йде про міжнародну безпеку», - заявив Петро Порошенко під час зустрічі з прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером.


«Необхідно для спільної перемоги, щоб весь світ тримався разом. Нам потрібен єдиний фронт у відношенні до агресії, адже мова йде про міжнародну безпеку», - заявив Петро Порошенко під час зустрічі з прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером, який прибув до України 6 червня.
Петро Порошенко однозначно наголосив на тому, що Україна чекає від світу єдності у своїй позиції та розв’язанні нашої проблеми. Таку позицію він назвав «ключовою» і акцентував увагу на виокремленні чіткого ставлення до Росії.
Зі свого боку прем’єр-міністр Канади зауважив, що позиція його держави від самого початку конфлікту була вельми однозначною: «Канада ніколи не визнає окуповані райони Донбасу – російськими. Кордони держави не можуть бути змінені за допомогою сили та варварства. Ми стоїмо пліч-о-пліч з нашими союзниками та вимагаємо від Путіна припинити вторгнення до України, вивести танки, а також зупинити будь-якого роду підтримку сепаратистів».
Політик також наголосив на тому, що весь світ не може стояти осторонь конфлікту і кожен надає допомогу в залежності від можливостей. Стівен Гарпер також зазначив, що санкції з Росії не будуть зніматися до тих пір поки Путін не виконає головної вимоги: зупинити війну.