Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко знає, що слід зробити для підвищення боєздатності держави

Петро Порошенко знає, що слід зробити для підвищення боєздатності держави
159581 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко обрав пріоритетним вектором для своєї політики – підвищити обороноздатність держави


Президент України Петро Порошенко обрав пріоритетним вектором для своєї політики – підвищити обороноздатність держави.
Таким чином, більше 5% коштів, що надходить до державного гаманця у вигляді ВВП, зараз спрямовані на фінансування оборони і підтримки Українським військовослужбовців, а також військовослужбовців, які постраждали під час проведення антитерористичної операції. На даний момент робиться закупівля нового озброєння, а також модернізація тієї техніки, яка числиться за ВСУ.
Слід зазначити,що за останні роки, за час правління злочинного клану, рівень підготовки наших військових – знизився і тому, було вирішено проводити спільні навчання з підрозділами армії США. Окрім цього на територію України будуть спрямовані ще канадські військові, що будуть також брати участь у тренінгу наших солдат.
Глава України заявляє, що Канада і Україна співпрацюватимуть з питань забезпечення військовослужбовців необхідним озброєнням. Варто відмітити, що мова не йдеться про літальну зброю. Петро Порошенко відмічає, що наша держава здатна забезпечити себе такою зброєю самостійно.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення