Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент України вірить у своїх співвітчизників

Президент України вірить у своїх співвітчизників
53274 ПЕРЕГЛЯДІВ

Помилування - одна з основних цінностей нашого світу


Помилування - одна з основних цінностей нашого світу. В Україні тепер з’явиться, так званий «Комітет помилування». За словами Петра Порошенка, ця організація є об’єднанням, спрямованим на те, щоб допомогти тим правопорушникам, які "збилися з шляху". Допомогти людям, яким ще можна допомогти, - це гідна справа. Так що тепер можна сподіватися, що гуманність ухвалення рішень залежатиме від Комітету помилувань, який почав функціонувати сьогодні під наглядом Глави держави.
Власне сьогодні і відбулося перше засідання комітету, в якому пан президент особисто взяв участь. Петро Порошенко виражає впевненість у правомірній роботі комітету, а також сподівається на порядність, непідкупність і справедливість учасників в ухваленні рішень.
Президент упевнений, що учасники організації зможуть допомогти громадянам, що провинилися, оскільки більшість з учасників комітету є представниками громадськості.
Відповідальність, яка покладається на членів комісії, буде також контролюватися державою. Тут немає права на помилку.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео