Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко їде на Донбас

Порошенко їде на Донбас
132992 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пройшов рік з того моменту, коли на Донбасі розпочалися бойові дії


Пройшов рік з того моменту, коли на Донбасі розпочалися бойові дії. Навіть після введення нашої армії до зони АТО, наші політики не приїхали на територію конфлікту, проте, на Донбас тепер їде Президент України.
11 червня Глава держави приїде на територію підконтрольну ВСУ. Мета поїздки – дуже відповідальна: Петро Порошенко їде із спеціальною інспекцією до Маріуполю.
Перевіряти президент буде хід проведення фортифікації. Нагадуємо, що до уряду не раз вже надходили повідомлення про те, що будування оборонних споруд гальмується. Через це хотіли навіть звільнити голову військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка.
На даний момент будівництво триває нормальним ходом.
11 червня також буде проведено нараду щодо подальшого планування і зведення оборонних споруд у Донецькій та Луганській областях за участі Петра Порошенка.
Інших подробиць його візиту поки що не повідомляється.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення