Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент відкрито назвав конфлікт на Донбасі «окупацією»

Президент відкрито назвав конфлікт на Донбасі «окупацією»
106445 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні – війна, а причина їй – це окупаційні війська


«У нас в країні не «складна ситуація», не громадянська війна, не конфлікт між різними політичними силами. В Україні – війна, а причина їй – це окупаційні війська, що зайняли позиції на Сході держави», - наголошує Петро Порошенко.
Таку заяву Президент України зробив під час робочого візиту до Донецької області.
«Ми нікому не збираємося поступатися нашою землею. Маріуполь – не здамо», - заявив Петро Порошенко на зустрічі із студентами Маріупольського державного університету.
Президент наголосив, що ситуація, навіть попри перемир’я все ще залишається такою складною, проте «вихід» є: «Ми до останнього будемо боротися за наших громадян. Донбас – це Україна і ми зробимо все можливе, щоб наш регіон належав нашій державі. Наголошую ще раз, у нас немає громадянської війни. На наші землі прийшов ворог. Ми впевнені, що окупант повинен лишити територію».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео